Kategorie
Aktualności

Optymalne ceny mieszkań

Mieszkania zaliczające się do mieszkań średnich; zazwyczaj dwupokojowych czasem trzypokojowych. Są to mieszkania, których wielkość pozwala na swobodne korzystanie z przestrzeni dwóch, a nawet czterech osób. Cena za metr kwadratowy tych mieszkań nie jest tak wysoka jak mieszkań typu kawalerka.

Z tego względu cieszą się one coraz większą popularnością. Nie są to również mieszkania bardzo duże, których całkowity koszt ze względu na duży metraż jest bardzo wysoki. Są to mieszkania, których ceny są dosyć optymalne.

Kategorie
Aktualności

Klient na rynku pierwotnym

Nowe wymagania klientów kształtują kierunki rozwoju pierwotnego rynku mieszkaniowego. Z pewnością coraz częściej mamy do czynienia z propozycjami kreatywnymi – cechującymi się coraz ciekawszymi rozwiązaniami. Mające wiele rozwiązań.

Preferencje klientów ulegają prawie tak dynamicznym zmianom, jak dynamicznym zmianom podlega rozwój pierwotnego rynku mieszkaniowego. Nowy rynek pierwotny to także nowy rodzaj relacji. Są to specyficzne relacje, gdzie kupującym jest osoba fizyczna, a sprzedającym jest podmiot gospodarczy. 

Kategorie
Aktualności

Jak wybrać nowoczesne i komfortowe mieszkanie

Mieszkania jakie znajdziemy w aktualnej ofercie rynku to różnorodne rozwiązania. Mamy do wyboru mieszkania z ogródkami, mieszkania z balkonami lub bez, mieszkania małe, średnie i duże. Mieszkania przestronne jaki i te bardziej kameralne. Mieszkania to różnorodność możliwości zamieszkania.

Jak zamieszkać nowocześnie i komfortowo? Mieszkania o jakich marzysz to mieszkania bliskie miastu, ale i pełne zieleni. Nasze projekty to właśnie takie rozwiązanie. Mieszkania jakie posiadamy w swojej ofercie to mieszkania nowoczesne i pełne komfortu.

Kategorie
Aktualności

Mieszkanie inwestycyjne

Wiele osób decyduje się na zakup mieszkania nie w celu aby w nim zamieszkać lecz po to by stało się ono inwestycją, sposobem na zarabianie. Kupują mieszkanie które wynajmują czasowo innym w zamian za comiesięczne wpłaty. Aby inwestycja była jak najlepsza powinniśmy postarać się kupić mieszkanie jak najbardziej okazyjnie.

Mieszkanie na wynajem musi być na tyle atrakcyjne aby przyszli wynajmujący widzieli w nim potencjał i korzyści z zamieszkania w nim. Dobra lokalizacja i komfortowe wyposażenie to tylko nieliczne aspekty na jakie powinniśmy zwracać uwagę. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania pod wynajem zapoznaj się z ofertą dostępnych mieszkań na Osiedlu Poznańskim.

Kategorie
Aktualności

Czy warto kupić mieszkanie pod Poznaniem?

Chcesz kupić mieszkanie w dobrej cenie? Zakup mieszkania w Poznania odpada? Sprawdź naszą ofertę mieszkań na skraju Poznania. Spokojna okolica, bliskość przyrody – docenisz mieszkanie na naszym osiedlu.

Oferta mieszkań na sprzedaż w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów to nasi przedstawiciele są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń!

Kategorie
Aktualności

Tanie mieszkania – czy warto?

Pojęcie tanich mieszkań w różnych przypadkach może mieć różne znaczenie. My oferujemy tanie mieszkania w wysokim standardzie. U nas możesz liczyć na bardzo atrakcyjną cenę mieszkań. Zobacz dlaczego warto od nas kupić mieszkanie.

Oferujemy Ci mieszkania o różnych powierzchniach, pod Poznaniem w pięknej i malowniczej okolicy. Wszystko to w bardzo dobrej cenie jak na rynek pierwotny nieruchomości. Koniecznie sprawdź naszą ofertę mieszkań.

Kategorie
Aktualności

Bliźniaki w dobrych cenach pod Poznaniem

Sprawdź naszą ofertę cenową na nowe bliźniaki pod Poznaniem. Doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy – bliźniaki to dobra opcja dla każdego. Nasze nowe domy wyróżnia wysoka jakość wykonania. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Inwestycję którą w ostatnim czasie oddaliśmy chętnie polecamy. Do doskonałe połączenie jakości i ceny. Każda osoba która szuka nowego domu z pewnością się zainteresuje naszą ofertą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z nami.

Kategorie
Aktualności

Nowa inwestycja naszej firmy

Zobacz naszą nową inwestycję. Oferujemy nowe domy pod Poznaniem. Bliźniaki położone w dobre okolicy, blisko Poznania. Ceny atrakcyjne, wiele korzyści. Nasza oferta na rynku pierwotnym to jedna z lepszych propozycji. Zobacz naszą ofertę.

Budujemy dla naszych klientów domy w zabudowie bliźniaczej od wielu lat. Stawiamy na jakość. Wiemy jakie potrzeby mają nasi klienci i to im dostarczamy. Nasza kolejna inwestycja jest tego przykładem. Zobacz ofertę, zadzwoń jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany.

Kategorie
Aktualności

Pewny zakup nieruchomości

Decydując się na zakup własnego domu powinniśmy wybrać najbardziej korzystną ofertę na rynku dopasowaną do naszych indywidualnych potrzeb. Wielu deweloperów oferuje bardzo ciekawe nieruchomości w atrakcyjnych cenach i rożnych formach kredytowania.

Taki pewny zakup nieruchomości możemy zrobić za pośrednictwem Gravis Developer. Jego najnowsza inwestycja Osiedle Owocowe to nowoczesne, przestronne domy z własnym ogrodem w gminie Komorniki (bliskie sąsiedztwo Poznania). Zapraszam do odwiedzin stropny internetowej inwestycji gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne info.

Kategorie
Aktualności

Obniżamy ceny niektórych domów

Zapraszamy do zapoznania się z aktualizowanym cennikiem naszych domów. Kilka bliźniaków zostało przecenionych – promocja trwa przez najbliższych kilka dni. Spiesz się i zarezerwuj swój dom. Zapraszamy!

Miło nam poinformować, że postanowiliśmy obniżyć ceny kilku nowych domów. Szczegóły dostępne w dziale oferta. Jeżeli masz pytania dotyczące naszej inwestycji to zadzwoń do nas lub napisz. Nasze biuro sprzedaży też jest do Twojej dyspozycji.