Kategorie
Aktualności

Przestronne nowe mieszkania

Stosunkowo niedawno można mówić o pierwotnym rynku mieszkaniowym w Polsce z prawdziwego zdarzenia. Od tamtego czasu minęło średnio czterdzieści lat. To oznacza, że ludzie w Polsce nie zdążyli się jeszcze nasycić nowymi mieszkaniami.

Elementem kluczowym jest zauważenie, że potrzeby ludzi dotyczące mieszkalnictwa zmieniają się na przestrzeni lat. Nieustannie trwa stałe zapotrzebowanie na nowe budownictwo, ponieważ chętnych na nowe lokale i mieszkania wciąż przybywa. To powoduje, że pierwotny rynek mieszkaniowy rozwija się, bo musi.

Kategorie
Aktualności

Przestrzeń do mieszkania

Zapoczątkowane wtedy pierwociny prawa budowlanego w Polsce miały znaczne wpływ na dalsze kształtowanie się procedur budowlanych określonych w przepisach. Swoisty początek realnego prawa budowlanego obowiązującego.

Następnie został on uzupełniony zapisami z kolejnej ustawy -co ciekawe prawo to obowiązywało aż do 1961 r. do czasu wprowadzenia ustawy z dnia 31 stycznia 1961 r. prawo budowlane Dz.U. nr 7 poz.46 oraz ustawy z dnia 31 stycznia 1961 r. o planowaniu przestrzennym Dz.U. nr 7 poz.47. Analizując sytuację historyczną na rynku nieruchomości należy po raz kolejny podkreślić wagę pierwotnych zapisów. Rynek nieruchomości jest niezwykle ciekawy.

Kategorie
Aktualności

Przestrzeń mieszkalna

W ludziach istnieje również silna potrzeba twórczości przejawiające się chęcią kształtowania przestrzeni mieszkalnej według własnych pomysłów. Mieszkanie samodzielnie urządzone i będące naszą własnością staje się ważnym elementem życia, o który dbamy niewspółmiernie bardziej niż o mieszkanie, którego nie jesteśmy właścicielami”.

Czynnikiem, który złożył się na powstanie wysokiego poziomu popytu na nowe mieszkania bez wątpienia są ludzie, a co za tym idzie ich oczekiwania i preferencje. Potrzeb mieszkaniowych, to jest takich, do których zrealizowania jest wymagane mieszkanie można wyróżnić wiele.

Kategorie
Aktualności

Optymalne ceny mieszkań

Mieszkania zaliczające się do mieszkań średnich; zazwyczaj dwupokojowych czasem trzypokojowych. Są to mieszkania, których wielkość pozwala na swobodne korzystanie z przestrzeni dwóch, a nawet czterech osób. Cena za metr kwadratowy tych mieszkań nie jest tak wysoka jak mieszkań typu kawalerka.

Z tego względu cieszą się one coraz większą popularnością. Nie są to również mieszkania bardzo duże, których całkowity koszt ze względu na duży metraż jest bardzo wysoki. Są to mieszkania, których ceny są dosyć optymalne.

Kategorie
Aktualności

Klient na rynku pierwotnym

Nowe wymagania klientów kształtują kierunki rozwoju pierwotnego rynku mieszkaniowego. Z pewnością coraz częściej mamy do czynienia z propozycjami kreatywnymi – cechującymi się coraz ciekawszymi rozwiązaniami. Mające wiele rozwiązań.

Preferencje klientów ulegają prawie tak dynamicznym zmianom, jak dynamicznym zmianom podlega rozwój pierwotnego rynku mieszkaniowego. Nowy rynek pierwotny to także nowy rodzaj relacji. Są to specyficzne relacje, gdzie kupującym jest osoba fizyczna, a sprzedającym jest podmiot gospodarczy. 

Kategorie
Aktualności

Jak wybrać nowoczesne i komfortowe mieszkanie

Mieszkania jakie znajdziemy w aktualnej ofercie rynku to różnorodne rozwiązania. Mamy do wyboru mieszkania z ogródkami, mieszkania z balkonami lub bez, mieszkania małe, średnie i duże. Mieszkania przestronne jaki i te bardziej kameralne. Mieszkania to różnorodność możliwości zamieszkania.

Jak zamieszkać nowocześnie i komfortowo? Mieszkania o jakich marzysz to mieszkania bliskie miastu, ale i pełne zieleni. Nasze projekty to właśnie takie rozwiązanie. Mieszkania jakie posiadamy w swojej ofercie to mieszkania nowoczesne i pełne komfortu.

Kategorie
Aktualności

Mieszkanie inwestycyjne

Wiele osób decyduje się na zakup mieszkania nie w celu aby w nim zamieszkać lecz po to by stało się ono inwestycją, sposobem na zarabianie. Kupują mieszkanie które wynajmują czasowo innym w zamian za comiesięczne wpłaty. Aby inwestycja była jak najlepsza powinniśmy postarać się kupić mieszkanie jak najbardziej okazyjnie.

Mieszkanie na wynajem musi być na tyle atrakcyjne aby przyszli wynajmujący widzieli w nim potencjał i korzyści z zamieszkania w nim. Dobra lokalizacja i komfortowe wyposażenie to tylko nieliczne aspekty na jakie powinniśmy zwracać uwagę. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania pod wynajem zapoznaj się z ofertą dostępnych mieszkań na Osiedlu Poznańskim.

Kategorie
Aktualności

Czy warto kupić mieszkanie pod Poznaniem?

Chcesz kupić mieszkanie w dobrej cenie? Zakup mieszkania w Poznania odpada? Sprawdź naszą ofertę mieszkań na skraju Poznania. Spokojna okolica, bliskość przyrody – docenisz mieszkanie na naszym osiedlu.

Oferta mieszkań na sprzedaż w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów to nasi przedstawiciele są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń!

Kategorie
Aktualności

Tanie mieszkania – czy warto?

Pojęcie tanich mieszkań w różnych przypadkach może mieć różne znaczenie. My oferujemy tanie mieszkania w wysokim standardzie. U nas możesz liczyć na bardzo atrakcyjną cenę mieszkań. Zobacz dlaczego warto od nas kupić mieszkanie.

Oferujemy Ci mieszkania o różnych powierzchniach, pod Poznaniem w pięknej i malowniczej okolicy. Wszystko to w bardzo dobrej cenie jak na rynek pierwotny nieruchomości. Koniecznie sprawdź naszą ofertę mieszkań.

Kategorie
Aktualności

Bliźniaki w dobrych cenach pod Poznaniem

Sprawdź naszą ofertę cenową na nowe bliźniaki pod Poznaniem. Doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy – bliźniaki to dobra opcja dla każdego. Nasze nowe domy wyróżnia wysoka jakość wykonania. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Inwestycję którą w ostatnim czasie oddaliśmy chętnie polecamy. Do doskonałe połączenie jakości i ceny. Każda osoba która szuka nowego domu z pewnością się zainteresuje naszą ofertą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z nami.